O nas

SZANOWNY KLIENCIE !

Powiedz nam jakie masz oczekiwania, a my dostosujemy do nich ofertę. Co nas wyróżnia? Pasja i indywidualne podejście do Klienta.

Online Tr@vel to ODPOWIEDŹ NA TWOJE PLANY WAKACYJNE

Zawodowo turystyką zajmujemy się od wielu lat, jesteśmy profesjonalistami w podróżowaniu, po prostu kochamy podróże. Przez wiele lat pracowaliśmy w polskich i zagranicznych biurach podróży, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i dobrymi kontrahentami, którzy oferują nam serwis na wysokim poziomie.  Zapraszamy Państwa w nasze podróżowanie do miłych, doskonale skomponowanych i pod każdym względem bezpiecznych wyjazdów oraz pobytów wypoczynkowych.

Online Tr@vel = PODRÓŻOWANIE Z RADOŚCIĄ

Biuro Podróży Online Tr@vel obsługuje grupy przyjazdowe do Polski i grupy wyjazdowe do innych krajów. Naszym Klientom oferujemy wypoczynek w ciekawych miejscach i wspaniałą atmosferę. Obserwując przez lata branżę turystyczną postanowiliśmy wiedzę, kontakty i profesjonalizm wyrażać w indywidualnym podejściu do Klienta.  Mamy dla Państwa, dla Ciebie, coś wyjątkowego, esencję pomyślnego podróżowania. Komponujemy atrakcyjne programy pobytowe, pobytowo – objazdowe, wakacje na każdą kieszeń, wyjazdy kolonijne i studenckie, wycieczki szkolne, zielone szkoły, pielgrzymki, wypoczynek dla seniorów oraz wyjazdy integracyjne.

Online Tr@vel = SPEŁNIENIE WAKACYJNYCH MARZEŃ

Priorytetowym celem Online Tr@vel jest, by nasi Goście byli w pełni usatysfakcjonowani organizacją i stylem wyjazdu, standardem hoteli i autokarów. Programy, które są w stałej ofercie naszego biura możemy modyfikować na zamówienie, pod względem zainteresowań i wymagań grupy.

Online Tr@vel = DOBRE PODRÓŻOWANIE I WYPOCZYNEK

Biuro Podróży Online Tr@vel jest wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystyki Marszałka województwa małopolskiego oraz posiada Certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej AXA Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. wiodącego Towarzystwa ubezpieczeniowego w branży turystycznej.

Naszą specjalnością jest uśmiech i zadowolenie klienta